YAZEVİ YAZILIM

Snow
Snow
TURGUT YANARTAŞ
GM YAZEVİ YAZILIM
Snow
MUSTAFA YANARTAŞ
GMY YAZEVİ YAZILIM
Snow
Snow
Snow

YazEvi Yazılım olarak satış/dağıtım, üretim yönetimi, maliyet muhasebesi, planlama, lojistik ve özel alanlarda danışmanlık veriyor, sistem modelliyor ve yazılım geliştiriyoruz. 30 kişilik geniş ve tecrübeli bir takımız. Yazılım geliştirme ve modelleme alanlarında 23 yıllık deneyimli ve köklü bir firmayız. Yazılım çözümleri konusunda zorluk derecesi yüksek birçok projenin altından başarıyla kalkmış bir ekip olarak müşterilerimize güven veriyoruz. YazEvi Yazılım, plastik, tekstil, otomotiv, kimya, gıda, ambalaj, bilgisayar ve iletişim, sigortacılık, eğitim, makine üretimi ve hizmet gibi birçok sektörde 100’ü aşkın projeyle hizmet vermektedir.

YazEvi Yazılım aynı zamanda bir ARGE firmasıdır. Birçok projemizi 2000 yılında tamamladığımız XB+ FrameWork teknolojimiz üzerinde geliştirdik. 2007 yılının ortasında başladığımız yeni FrameWork çalışmasını ise (AVAX BDS) 2009 yılının sonunda tamamladık. 2 yılı aşkın süren bu çalışma için toplam 5 yazılım mühendisi ve 1.2 milyon TL kaynak ayırdık. Bugüne kadar geliştirdiğimiz özel projeler ve AVAKOZA ERP çözümü, Türkiye ve dünyada orta ve büyük ölçekli kurumlar tarafından başarıyla kullanılmaktadır. Amacımız müşterimize katkı sağlamak, güvenilir, sağlam ve hızlı bir yazılım alt yapısını müşteri çalışanları ile birlikte oluşturmaktır. 

Şunu çok iyi biliyoruz ki; “Ölçemediğimiz hiçbir şeyi düzeltemeyiz”. Dijital Dönüşüm Projesi ile her seviyede ölçülebilir sistemlerden oluşan, bilgi ve tecrübenin kişilerden ziyade kurum seviyesinde tutulduğu, kalite ve yönetim standartları oturmuş, karlı ve verimli çalışan profesyonel kurumsal bir şirket imar etmeyi hedefliyoruz. 

ERP sürecinin sonundaki hedeflerimiz: 
- Kaynaklarını doğru planlayan ve kullanan, 
- İşletme bütçesindeki sapmalarını en aza indirmiş, 
- İş tekrarları ve verimsizlikleri azaltmış, Kar/Ciro oranı arttırmış, 
- Tüm kurumsal iş proseslerini yönetilebilir hale gelmiş,
 - İşlerin yapılışında standardizasyonu ve merkezden yönetiminde entegrasyonu sağlamış, 
- Tamamladığı her projede kurumsal hafızayı biraz daha geliştiren; bu hafızayı yeni projelere ve yeni çalışanlara başarılı bir şekilde aktaran, 
- İnsan Kaynağını en iyi şekilde değerlendiren ve etkin bir çalışma ile istenilen kalitede iş yapmalarını sağlayan, 
- Müşteri ve Tedarikçilerini ERP sistemine dahil etmiş, ilişkilerde kurumsallaşmış ve ERP üzerinde yapılanmış, 
- Uluslar arası standartlarda ERP proje yönetimi anlayışı yerleştirilmiş, 
- Müşterimizin altyapısını hazırlamak, faaliyet gösterdiği sektörün yıldızı olmayı hedefleyen müşterilerimizin gelecekteki büyük projelere daha emin adımlarla gitmesini sağlamaktır. 

Saygılarımla, TURGUT YANARTAŞ Adres: Defterdar Mahallesi, Otakçılar Caddesi, No:80, Kar İş Merkezi, 34050, Eyüp / İstanbul / Türkiye Tel: +90 212 501 0100 (pbx)Post a Comment

Daha yeni Daha eski