CCR

CCR olarak 2011'den beri çözüm üretiyoruz.  CCR, 2011 yılının Ocak ayında sektörün en deneyimli isimlerinden Türker Erkin, Oktay Kemal ve Utku Deriner tarafından kurulmuştur. Genesys iş ortağı olan ve çağrı merkezi teknolojilerinde 20 yılı aşkın tecrübesi bulunan CCR, Türkiye, Avrupa ve Orta Doğu’da hizmet vermekte ve en son teknolojileri müşterileriyle buluşturmaktadır.
Bölgenin en güçlü teknik ekibine sahip CCR, kendi yazdığı EasyConnect ürünleriyle sektöre yön vererek firmalara ‘Mükemmel Müşteri Deneyimi’ni yaşatmaktadır.
Genel merkezi İstanbul Kozyatağı’nda olan CCR’ın Ar-Ge departmanı Yıldız Teknik Üniversitesi İkitelli Teknopark yerleşkesindedir. CCR ayrıca 2014 yılından itibaren Zürich’teki ofisi aracığıyla Avrupa’ya, 2017’den bu yana Dubai’deki ofisiyle Orta Doğu’ya müşteri deneyimi ve çağrı merkezi alanında teknik danışmanlık, hizmet ve yeni nesil çözümler sunmaktadır.
CCR’ın bankacılık, sigorta, telekomünikasyon, enerji, üretim, sağlık, e-ticaret gibi birçok sektörde faaliyet gösteren yerel ve global referansları bulunmaktadır.


Üst Yönetim


team member
YÖNETİCİ ORTAK
Utku Deriner
team member
YÖNETİCİ ORTAK
Oktay Kemal

Dünden Bugüne CCR


dünden bugüne ccr

Post a Comment

Daha yeni Daha eski